ginekolog tarnowskie góry opinie ad 8

Pacjenci, którzy już otrzymywali dapson, tolerowali go lepiej niż atowakwon, co wskazuje, że tacy pacjenci powinni nadal przyjmować dapson. Wysokie wskaźniki zapalenia płuc i nietolerancji P. carinii w przypadku obu leków sugerują, że potrzebne są dalsze badania w celu znalezienia lepszych opcji w profilaktyce przeciwko zapaleniu płuc P. carinii u pacjentów, którzy nie tolerują trimetoprimu-sulfametoksazolu. Finansowanie i ujawnianie informacji
Wspierany częściowo przez CPCRA (finansowany przez Narodowy Instytut Alergii i Chorób Zakaźnych) i ACTG (grant nr AI38858) oraz przez Generalne Centra Badań Klinicznych finansowane przez Narodowe Centrum Zasobów Naukowych (grant nr MO1RR0048).
Jesteśmy wdzięczni pacjentom za ich udział w tym badaniu i za ich wkład: James Neaton, Ph.D., Kinley Larntz, Ph.D., Janice Walker, RN, MN, Ana Martinez, R.PH. , Mira Madans, David Jacobus, MD, Michael Rogers, Ph.D., Jeffrey Chulay, MD, Marjorie Dehlinger, DNSc., Lawrence Deyton, MSPH, MD, Mari-Joy Morrison, RN, Frederick Nunley, Jerome Ernst, MD, Charles Farthing, MD, Dianne Finkelstein, Ph.D., i Jill Ramser, RN, M.Ed. Jesteśmy również wdzięczni Glaxo Wellcome za dostarczenie zawiesiny atowakwonu i firmie Jacobus Pharmaceuticals za dostarczenie dapsonów do tego badania.
Author Affiliations
Z Harlem Hospital Center i Columbia University College of Physicians and Surgeons, Nowy Jork (WME); Northwestern University, Chicago (RLM); Wydział Biostatystyki, Szkoła Zdrowia Publicznego (TMY) i Szkoła Medycyny (HHB), University of Minnesota, Minneapolis; Centrum Medyczne św. Józefa w Chicago (RL-H.); Mount Sinai Medical Center, New York (TWC); East Orange Veterans Affairs Hospital, East Orange, NJ (RE); University of Washington, Seattle (TMH); The Medical College of Virginia, Virginia Commonwealth University, Richmond (TMK); Illinois Masonic Medical Center, Chicago (MS); Uniwersytet Karoliny Północnej, Chapel Hill (CH); oraz Wydział AIDS, National Institutes of Allergy and Infectious Diseases, Bethesda, Md. (RH).
Poproś o ponowne przedłożenie prośby do dr El-Sadra w Wydziale Chorób Zakaźnych, Rm. 3107, Harlem Hospital Center, 506 Lenox Ave., Nowy Jork, NY 10037. Uczestnicy badania są wyszczególnieni w Załączniku.

dodatek
Strony współpracujące i badacze biorący udział w tym badaniu byli następujący. Jednostki CPCRA – AIDS Research Alliance, Chicago: D. Moore, R. Krupa i R. Verheggen; AIDS Research Consortium of Atlanta: L. Mahon, H. Bohn i M. Thompson; Konsorcjum wspólnotowe w San Francisco: J. Pannell, C. Brosgart i F. Strauss; Harlem AIDS Treatment Group, Nowy Jork: J. Wennberg, S. Caras i C. Guity; Szpital Henry Forda w Detroit: L. Faber, L. Makohon i D. Mastro-Polak; Louisiana Community AIDS Program, New Orleans: CL Besch, S., S. Pablovich i S. Leblanc; North Jersey Community Research Initiative, Newark, NJ: C. Forrester, N. Regevik i R. Nahass; Richmond AIDS Consortium, Richmond, VA .: TM Kerkering, C. Webster i J. Brooks; Grupa ds. Badań i edukacji, Portland, Oreg .: R
[podobne: citalopram, cefepim, oprogramowanie stomatologiczne ]
[przypisy: Choroba Perthesa, przeciski pod drogami, blinatumomab ]
[więcej w: operacja kręgosłupa szyjnego, gimnazjum lubasz, orteza na kolano ]