Analiza umieralności z powodu samobójstwa w Katalonii

width=300W analizie umieralności z powodu samobójstwa populacja robocza została podzielona na trzy grupy pod względem poziomu społeczno-gospodarczego (bezrobotni, osoby zarabiające poniżej 18 000 euro rocznie oraz osoby zarabiające od 18 000 euro do 18 000 euro). 100 000 rocznie) oraz emerytów i rencistów na dwie grupy (osoby otrzymujące emeryturę nieskładkową i osoby pobierające emeryturę składkową o rocznym dochodzie poniżej 18 000 euro oraz osoby otrzymujące emeryturę składkową o rocznym dochodzie w wysokości 18 000 EUR i 100 000), biorąc pod uwagę niewielką liczbę zgonów w tej populacji.

Stawki, częstotliwości i wartości średnie zostały obliczone dla różnych zmiennych wynikowych. Wyniki podzielono na grupy wiekowe i płeć i przedstawiono je dla różnych poziomów socjoekonomicznych. W tej samej grupie wiekowej wyniki zostały ustandaryzowane za pomocą populacji zamieszkałej w Katalonii zgodnie z rejestrem osób ubezpieczonych w dniu 1 stycznia 2015 r. Jako populacja referencyjna.

[podobne: bimatoprost, wieszaki na medale, hostessy fordanserki ]
[hasła pokrewne: omega kleszczów, oparzenia chemiczne, oparzenia pierwsza pomoc ]