Opieka nad dorosłymi zakażonymi HIV w Stanach Zjednoczonych ad 7

Oznacza to, że odjęliśmy około 0,5 procenta dla nastolatków, około 4 procent dla Amerykanów mieszkających poza sąsiadującymi ze sobą Stanami Zjednoczonymi, podobny procent dla osób w wojsku lub w więzieniu, a szacuje się, że 10 000 dzieci z zakażeniem wirusem HIV.22,24-26 wynikająca z tego analiza sugeruje, że od 36 do 63 procent wszystkich niemilitarnych, niezmotoryzowanych dorosłych w sąsiadujących Stanach Zjednoczonych ze znanym lub nieznanym zakażeniem wirusem HIV, widzą dostawcę poza salą ratunkową co najmniej raz na sześć miesięcy. Podsumowując, wykorzystaliśmy próbkowanie krajowe, aby scharakteryzować określoną populację osób zakażonych wirusem HIV otrzymujących regularną opiekę medyczną w Stanach Zjednoczonych. Wyniki pokazują, że możliwe jest uzyskanie kompleksowych, reprezentatywnych dla kraju danych dotyczących poszczególnych chorób przewlekłych. Naszym najważniejszym wstępnym odkryciem jest to, że cechy osób otrzymujących opiekę różnią się znacznie, ale zasadniczo różnią się od tych w populacji ogólnej, że główne szpitale kliniczne opiekują się 30 procentami pacjentów, a wielu Amerykanów z wczesnym i prawdopodobnie nierozpoznanym zakażeniem HIV nie jest otrzymujących regularną opiekę oraz, że koszt opieki nad zakażeniem HIV nie jest nadmierny, biorąc pod uwagę zachorowalność i śmiertelność związaną z chorobą.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Wspierane przez porozumienie o współpracy (U-01HS08578) między RAND a Agencją ds. Polityki i Badań Zdrowotnych oraz przez Administrację ds. Zasobów Zdrowia i Usług, Narodowy Instytut Zdrowia Psychicznego, Narodowy Instytut ds. Narkomanii i Narodowy Instytut Zdrowia Biuro Badań nad Zdrowiem Mniejszości za pośrednictwem Narodowego Instytutu Badań Stomatologicznych, Fundacji Roberta Wooda Johnsona, Merck and Company, Glaxo Wellcome, Bristol-Myers Squibb, Quest Diagnostics, Narodowego Instytutu ds. Starzenia oraz Biura Asystenta Sekretarza ds. Planowania i oceny w amerykańskim Departamencie Zdrowia i Opieki Społecznej. Dr Duan jest starszym ekspertem w statystyce w RAND. Dr Bozzette jest starszym współpracownikiem badawczym ds. Badań i rozwoju służby zdrowia w Departamencie ds. Weteranów.
Jesteśmy wdzięczni uczestniczącym podmiotom i stronom, pracownikom RAND, RAND Survey Research Group, University of California w Los Angeles, University of California w San Diego oraz National Opinion Research Center.
Author Affiliations
Od RAND Health, Santa Monica, CA. (SAB, SHB, ND, AAL, JWS, SCM, MFS); Veterans Affairs San Diego Healthcare System, San Diego, Kalifornia, oraz University of California w San Diego, La Jolla (SAB); Uniwersytet Kalifornijski w Los Angeles (AAL, MFS); National Opinion Research Centre, Chicago (MRF, C.-AE); Baruch College, City University of New York, New York (MRF); Project Hope, Bethesda, Md. (MLB); oraz agencja ds. polityki i badań w zakresie opieki zdrowotnej, Rockville, Md. (DL).
Prośba o przedruk do Dr. Bozzette a lub Dr. Shapiro, HCSUS Office, RAND, 1700 Main St., Santa Monica, CA 90407-2138. Pozostali członkowie Konsorcjum Badania Kosztów i Usług HIV są wymienione w Dodatku.
Inni autorzy to Ronald M.
[hasła pokrewne: bisoprolol, disulfiram, cilostazol ]
[podobne: Choroba Perthesa, przeciski pod drogami, blinatumomab ]
[więcej w: operacja kręgosłupa szyjnego, gimnazjum lubasz, orteza na kolano ]