Wariacje geograficzne dotyczące wskaźników wykorzystania w szpitalach i klinikach dla weteranów ad 6

Aby znaleźć dowody na taką substytucję w całym systemie VA, obliczyliśmy korelacje Spearmana dotyczące liczby dni w szpitalu i częstości wizyt w klinikach dla podstawowej opieki medycznej w 1995 r. Według kohorty. Liczba dni w szpitalu była odwrotnie proporcjonalna do częstości wizyt w klinikach dla podstawowej opieki medycznej, ale żadna z różnic nie była znacząca. Zatem nie można było odrzucić hipotezy zerowej o braku skojarzenia (dane nie pokazane). Dyskusja
Nasza analiza wykazała znaczne różnice geograficzne w korzystaniu z usług szpitalnych i ambulatoryjnych w systemie VA w każdym z pięciu badanych lat. Sieci wykazały wielką spójność w ich wzorcach opieki w czasie i wśród kohort.
Geograficzna zmienność w korzystaniu z usług VA jest intrygującym odkryciem. Myśleliśmy, że wzorce użycia będą dość podobne w całym systemie ze względu na jednorodność socjodemograficzną populacji pacjentów, scentralizowaną strukturę administracyjną systemu oraz fakt, że jego lekarze są wynagradzani. Różnice w częstości występowania choroby nie mogą być wykorzystane do wyjaśnienia zmian, ponieważ wskaźniki użycia analizowano w kohortach. Ponieważ jednak nasze dane pochodzą z baz danych, mogliśmy nie być w stanie zidentyfikować i w związku z tym całkowicie dostosować się do różnic w nasileniu choroby w sieciach 22 VA. Nasz system korekty ryzyka powinien minimalizować wpływ przekrojowych różnic demograficznych lub różnic w stawkach współistniejących.
W sektorze niefederalnym największy wpływ na poziom korzystania z usług szpitalnych ma pojemność szpitala (liczba łóżek na 1000 osób) 33. Podaż łóżek w systemie VA była skorelowana ze stosowaniem szpitali VA, ale obłożenie Stawki były niskie w Stanach Zjednoczonych, wskazując na znaczną nadwyżkę zdolności produkcyjnych w systemie. Nie badaliśmy wpływu innych czynników związanych z VA i niezwiązanych z VA, takich jak odległość do obiektu VA od domu pacjenta, liczba lekarzy na mieszkańca w populacji, czy rodzaj i dostępność -VA usługi medyczne w okolicy. Zmienność nie można wytłumaczyć na podstawie zachęt finansowych, ponieważ były one jednolite w całym kraju. Wszyscy lekarze VA otrzymywali wynagrodzenie, a wszystkie zakłady VA wykorzystują ten sam system alokacji zasobów i zwrotu kosztów.
Badanie szybkości zabiegów chirurgicznych na małych obszarach w Stanach Zjednoczonych, Norwegii i Wielkiej Brytanii wykazało, że istnieją różnice w poziomach wykorzystania w systemach, które były niezależne od sposobu organizacji lub finansowania opieki medycznej.34 Nasze badanie dostarcza wglądów do zachowań lekarzy w Stanach Zjednoczonych, ponieważ system VA jest prawdopodobnie jedynym ogólnokrajowym systemem opieki zdrowotnej w tym kraju, który zatrudnia lekarzy, którzy nie są w stanie zmaksymalizować swoich dochodów poprzez zmianę swoich wzorców praktyki. Tak więc roczne wahania w częstości stosowania szpitali VA mogą po prostu odzwierciedlać różnice geograficzne w opiniach lekarzy dotyczące optymalnego podejścia do opieki nad pacjentem i ustalania jej.
Może się zdarzyć, że lekarze VA po prostu mają style ćwiczeń, które są podobne do innych lekarzy w ich regionach geograficznych
[patrz też: Białkomocz, wdrożenia magento, alprazolam ]
[więcej w: citalopram, dygestorium, designerskie wieszaki ]
[więcej w: penire plus opinie, ph metria, gim lubasz ]